Fotbal

Gufero

Vše podstatné o fotbalovém oddílu se můžete dozvědět na jeho oficiálních webových stránkách

Stolní tenis

V prosinci 1994 jsme s dětmi začali trénovat a obnovili, činnost oddílu stolního tenisu v Mistrovicích .Od podzimu 95 se zúčastňujeme v soutěží družstev i jednotlivců žákovských a dorosteneckých kategoriích. Po získání zkušeností v těchto soutěžích, jsme se vypracovali mezi úspěšné oddíly v okresu v mládežnických kategoriích. Nejvýznamnější umístění družstva:

98 - 99 Okr. p. 1. místo ml. žáci - st. žákyně
99 - 2000 Okr. p. 2. místo smíšený st. a ml.
99 - 2000 Okr. p. 1. místo st. žákyně
99 - 2000 Okr. p. 2. místo ml. žáci
2000 - 2001 Okr. p. 1. místo ml. žáci
2000 - 2001 Oblastní přebor 3. místo mladší žáci
2000 - 2001 Divize dorostenek 7. místo

Volejbal

Úvodem zdravíme všechny příznivce míčové hry volejba.
Již několik let se v naší obci hraje rekreačně volejbal, jak dospělí, tak i mladší dorost. Dospělí zdárně reprezentují naší obec na mnoha turnajích ve smíšených družstvech, ženy plus muži. V družstvech musí být minimálně dvě ženy. Na turnajích obsazují vždy přední místa. Dva turnaje se hrají i u nás v obci.
A to jsou Velikonoční a Mikulášský, zde se sjíždí pět až šest družstev z okolních vesnic, například Orlice, Dolní Dobrouč, Řetová, Sloupnice, Jamné n. O., Likavice. Tyto turnaje podporují naše úsilí udržet volejbal v naší obci.
Bohužel se nás schází stále méně a méně. Důsledkem toho máme k dispozici tělocvičnu jenom dvakrát v měsíci, a tak se snažíme domlouvat tréninky v jiných obcích. Tímto systémem jsme vyřešili tréninky a zároveň si zahrajeme i s jiným soupeřem.
Zveme Vás, všechny příznivce volejbalu, rozšiřte naše řady. Na našem tréninku jste vítáni.

Šachy

V červnu 1981 se ve výboru TJ Sokola Mistrovice projednávala žádost o založením šachového oddílu v Mistrovicích. V září téhož roku byl šachový oddíl založen a měl celkem 12 členů. Mezi zakládající členy patřili: Karel Halbrštát, Miroslav Vacek, Rudolf Valenta, Jiří Janota, Jiří Šourek, a také Jaroslav Masopust, který však již v roce 1998 zemřel a na jeho počest se každoročně v Mistrovicích hraje Memoriál Járy Masopusta. Tento turnaj se koná pravidelně každou poslední sobotu v měsíci listopadu. Oddíl byl postupně vybaven šachovými soupravami, ale problém byl sehnat šachové hodiny, které patří nedílně k podmínkám k sehrání šachových utkání. V lednu 1982 byl při našem šachovém oddílu založen i šachový kroužek mládeže, kam dochazelo 11 dětí.
V prvním oddílovém turnaji se podařilo čtyřem hráčům získat IV.VT. Tuto VT získali: Masopust Jaroslav, Vacek Miroslav, Valenta Rudolf a Halbrštát Karel.
Do okresního přeboru II. třídy jsme se přihlásili v sezóně 1982 - 1983. v OP II. třídy hrálo celkem 12 družstev. V konečné tabulce jsme obsadili 9. místo se 6-ti body. S tímto výsledkem jsme byli spokojeni.
Každý rok pořádá šachový oddíl poslední sobotu v listopadu turnaj: Májový žákovský turnaj. Na každý turnaj je zapotřebí přivést na každého lichého hráče šachovou soupravu a jdoucí hodiny. Podrobnosti lze získat na adrese: Karel Halbrštát, Mistrovice 180, 561 64 Jablonné nad Orlicí, popřípadě na mobilu 606 101 706.